e-Okul ne zaman kapanacak? (2022-23 e-Okul 2. dönem not girişi kapanma tarihi)

  • Konbuyu başlatan NTV
  • Başlangıç tarihi
N

NTV

Guest
e-Okul ne zaman kapanacak? (2022-23 e-Okul 2. dönem not girişi kapanma tarihi)

e-Okul sisteminin ne zaman kapanacağı, yaklaşan karne günü öncesinde öğrenciler tarafından sorgulanmaya başladı. 2022-2023 eğitim ve öğretim yılının bitmesine kısa bir zaman kala, öğrenci ve öğretmenler e-Okul'un kapanacağı tarihi araştırıyor. Peki, e-Okul not girişi ne zaman kapanacak?

2022-2023 eğitim öğretim yılının ikinci yarısının bitmesine artık kısa bir zaman kaldı. Sınavların sona ermesiyle birlikte yaz tatiline girecek olan öğrenciler, e-Okul not girişi sisteminin kapanacağı tarihi merak ediyor. İşte ayrıntılar. E-OKUL NOT GİRİŞİ NE ZAMAN KAPANACAK? E-Okul karne döneminde öğrencilerin erişimine açık olmaya devam edecek. Not girişinin tamamlanması e-Okul'un kapanması olarak tanımlanıyordu ancak yeni uygulamada e-Okul karne gününe kadar açık kalmaktadır.
gTtyhxPvk0yI25JqTs8D5Q.jpg
E-OKUL VBS GİRİŞ İŞLEMİ NASIL YAPILIR? e-Okul VBS giriş için, https://e-okul.meb.gov.tr/ adresi üzerinden Veli Bilgilendirme Sistemi Girişi butonuna tıkladıktan sonra öğrenci TC kimlik numarası ve okul numarası ile birlikte sorgulama yapılabiliyor. E-OKUL GİRİŞİ İÇİN TIKLAYINIZ
 
Üst